A11y.General.SkipToContent

Her er de udstillere, som du skal besøge ved DM i Dressur 2022

26. maj 2022

Mangler du noget hesteshopping?

Kom og besøg vores udstilling ved DM i dressur. Næste uge er Helgstrand Event vært for Danmarksmesterskaberne i dressur 2022. Husk gratis adgang hver dag! Helgstrand Academys faciliteter danner den perfekte indretning til denne spændende dressurbegivenhed. Udover de nationale stævneklasser tilbyder Helgstrand Event mere end kun sport. Efter to år med Covid-restriktioner er organisationen tilbage med mange udstillere, der tilbyder en bred vifte af smukke produkter. Udover udstillerne er der mange forskellige muligheder for et godt måltid, mens man nyder dressur i topklasse.

Exhibitors and Website                                                                                                                                 

Helgstrand Jewellery www.helgstrandjewellery.com                                                                                                                      

Helgstrand Stallions www.helgstrandstallions.dk                                                                                                                      

Aviar Saddles www.aviarsaddles.com                                                                                                                                   

Supervin www.supervin.dk                                                                                                                                          

Vodskov Bolighus www.vodskovbolighus.dk                                                                                                                            

Kingsland Equestrian www.kingsland-equestrian.com                                                                                                                        

– by AB Rideudstyr www.abrideudstyr.dk                                                                                                                           

Freejump System www.freejumpsystem.com                                                                                                                             

Broholm Biz www.broholm.biz                                                                                                                                    

KASK Equestrian www.kask.com                                                                                                                               

Kirstineholm Rideudstyr www.kirstineholmrideudstyr.dk                                                                                                                  

Lieven Hendrickx www.lievenhendrickx.be                                                                                                                                    

Semler Agro www.semleragro.dk                                                                                                                                   

Pavo www.pavo.dk                                                                                                                                                                     

Nobel Food - Peerspan www.nobelfood.dk                                                                                                                     

Krafft www.kraffthestefoder.dk                                                                                                                                                                     

La Pasta – Streetfood Denmark www.streetfooddenmark.com                                                                                                         

Trine Brix – Fysio Danmark                                                                    

Stemas www.stemas.dk                                                                                                                                                                 

Duvil www.duvil.dk                                                                                                                                                                     

Burgers & Fries www.streetfooddenmark.com                                                                                                                                                     

Krabbe Invest Handel www.krabbeinvesthandel.dk                                                                                                                      

Carlsberg www.streetfooddenmark.com